معرفی بخش سوپر ویژه و تفاوت آن با بخش مطالب ویژه

 

بخش مطالب ویژه :

به آن دسته از مطالبی گفته میشود که در منابع اینترنتی (خارجی) ، جمع آوری و به سرور سافت ساز انتقال داده میشود و در نهایت در سایت به صورت روزانه برای کاربران گذاشته می شود. در هر روز 12 مطلب ویژه (بروز) در سایت درج می شود که کاربران بخش اشتراکی سایت میتوانند از این 12 مطلب و تمامی مطالب قبلی این بخش استفاده و بهره ببرند.

بخش مطالب سوپر ویژه :

به آن دسته از مطالبی گفته میشود که در هیچ سایت ایرانی و خارجی موجود نیست و خود سافت ساز بصورت اختصاصی اقدام به تهیه و خرید (دلاری) آن مطالب می کند. هر روز فقط 1 مطلب (در صورت موجود) در سافت ساز درج می شود. با توجه به ارزش و  مبلغی که بابت این مطالب هزینه شده ،  برای دسترسی و دانلود این مطالب، واحدی با عنوان «سکه» تعریف نموده اییم .

روش های افزایش سکه برای خرید مطالب سوپر ویژه :

  1. خرید سکه در سایت
  2. گذاشتن کامنت مفید برای دریافت 4 سکه (کامنت های مفید فقط تایید خواهد شد مثلا کمک به کاربران دیگه ، حل مشکلی خاص ،گزارش دادن لینک های اشتباه ،ارائه ایده های بهتر برای بهتر کردن سایت و …)
  3. با خرید هر مطلب از بخش سوپر ویژه، 15 درصد از تعداد سکه های خرج شده به موجودی سکه شما اضافه خواهد شد.

آموزش چک کردن موجودی سکه و سئوالات متداول :

در صفحه ایی مجزا ،  نحوه چک کردن موجودی سکه تون در محیط کاربری بصورت تصویری و جواب به پرسش های متداول کاربران،  گذاشته شده است.  « راهنمای بخش سکه و محصولات اختصاصی سافت ساز »


کاربران عزیز در صورتیکه تمایل به خرید آموزش،ابزار ،پلاگین و … از سایت های خارجی دارند ، ما میتوانیم محصولات را تهیه و در اختیارشون قرار بدیم . برای اطلاعات بیشتردر چت آنلاین سایت ارتباط بگیرید.