3ds maxآموزشآموزش فارسیمحتوای آموزشنرم افزار استفاده شده

آموزش فارسی اسکریپت های مکس 3ds Max

3d Panel Generator-Easy Pivot-Sweep Profile-Kitchen Cabinet Creator

آموزش فارسی اسکریپت های مکس

 

آموزش فارسی اسکریپت های مکس : جناب آقای میلاد یوسفی یکی از دوستان خوبمون، زحمت تولید 4 آموزش اسکریپت  پر کاربرد و مفید درتری دی مکس رو برای طرفداران سافت ساز کشیدند.در پایین تک تک این اسکریپتها رو مشاهده میفرمایید. با سافت ساز همراه باشید.

  1. اسکریپت 3d Panel Generator : به دلیل دشواری  ساخت اشکال سلب به حالت ارگانیک در تری دی مکس و کاربرد زیاد این اشکال ارگانیک در معماری ما اسکریپتی را به شما پیشنهاد می دهیم به نام تری دی پنل …که بتوانید به راحتی و سریع هر حالتی از اشکال ارگانیک که مد نظر دارید را بسازید.

  2. اسکریپت Easy Pivot : همانطور که می دانید جابجایی محور آبجیت ها در تری دی مکس بسیار دشوار و وقت گیر می باشد و برای جابجایی محور آبجیت بخصوص در پروژه های پیچیده وقت زیادی را باید صرف کنیم ولی با این اسکریپتی که ما در اختیار شماقرار می دهیم به نام pivot شما دوستانمی توانید به راحتی محور تمام آبجیت ها را فقط بایک کلیک جابجا کنید….

  3. اسکریپت Sweep Profile : اکثر کاربران تری دی مکس برای ساخت ابزار های گچبری  و قرنیز و سنگ مشکل داشته و اگر بخواهند این ابزارها را بسازند باید زمان زیادی را صرف ساخت این ابزارها بکنند ولی ما باآموزش اسکریپت sweep کار ساخت این ابزارها را راحت کرده ایم و شما دوستات می توانید با آلبو می که این اسکریپت در اختیار شما قرار می دهد با سریع ترین و راحت ترین روش این ابزارها را بسازید.

  4. اسکریپت Kitchen Cabinet Creator : دیگر کاربرانی که می خواهند در تری دی مکس با سریع ترین و راحترین حالت کابینت بسازند نگران نباشند چون ما به آموزش اسکریپتی امروز می پردازیم که به طور تخصصی به ساخت کابینت برای آشپزخانه می پردازد و شما دوستان می توانید فقط با تغییر اندازه این کابینت ها را بسازید و با سرعت بالا و خیلی راحت می توانید کابینت یک آشپزخانه را ساخته و از آن لذت ببرید…

 

تری دینگا

آموزش فارسی اسکریپت های مکس- Panel Generator  :


عنوان دوره : 3d Panel Generator – Easy Pivot – Sweep Profile – Kitchen Cabinet Creator

سطح : –

زمان کل دوره : –

تعداد فایل های تصویری : 4

سال آموزش : 2015

فایل تمرینی : دارد

مربی دوره : میلاد یوسفی

نرم افزار : 3ds Max

زیرنویس : ندارد

3d Panel Generator – Easy Pivot – Sweep Profile – Kitchen Cabinet Creator

حجم کل :

تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز

امتیاز دهی به این مطلب :

امتیاز سافت ساز

لطفا به این مطلب امتیاز دهید ?

User Rating: 4.53 ( 3 votes)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا