اخبار سایت
موضوعات داغ

قابلیت جدید سافت ساز برای افزودن مطالب به علاقه مندی ها

با توجه به اینکه کاربران جهت پیدا کردن مطلب مورد نظرشون خیلی زمان میذارن و البته هم نمیخوان مطلبی که به این سختی بدست آوردن رو به این سادگی از دست بدن ! پس راهکار چیه ؟

چند وقتیه که مشترکین، با توجه به افزایش تعداد مطالب در سایت ، درخواست هایی مبنی بر ذخیره کردن مطالب مورد دلخواه را برای مدیریت ارسال کردند . تیم توسعه سافت ساز ، با یه بررسی راهکارهای  موجود، هم اکنون این مورد را به سایت اضافه کردند.


در سمت چپ ، بخش سایدر بار ، مانند تصویر زیر ، قسمتی به اسم “علاقه مندی های من” اضافه شده است :

 


قابلیت جالبی که دارد اینه که شما میتوانید، مطالب ذخیره شده را در کالکشن خاصی قرار بدید ، مثلا میتونید پلاگین هایی که قراره دانلود و نصب کنید رو در کالکشن جدیدی اضافه نمایید یا آموزشهای فلان نرم افزار خاص رو در کالکشن مخصوص به خود قرار بدید. براحتی با زدن دکمه “کالکشن جدید” میتوانید دسته یا موضوع جدیدی را برای دسته بندی کردن مطالب ذخیره شده ، اضافه نمایید.


خب با انتخاب کالکشن مربوطه و زدن دکمه “اضافه کردن به کالکشن” میتوانید پست خود را در دسته بندی مورد نظر ذخیره نمایید. به همین راحتی مطلب شما در پروفایلتون در بخش “علاقه مندی های من” نشان داده خواهد شد و برای همیشه ذخیره خواهد شد.


در بالا دیدید که چطور مطالب ذخیره شده را مشاهده و پیمایش کنید ، حالا برای حذف یک مطلب در هر کالکشن ، براحتی با انتخاب کالکشن مورد نظر و زدن دکمه حذف میتونید ، مطلب رو از لیست مورد علاقه ، بردارید.

نکته بسیار مهم اینه که در تعداد ایجاد کالکشن و پست ها محدودیت خواهید داشت. هر کاربر میتونه 10 کالکشن و داخل هر کالکشن 10 تا پست را ذخیره نماید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا